Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

Altın bilezik modelleri 2015

Altın bilezik modelleri

TAKI /


Bu sayfayla girenler muhtemelen altın takılara çok meraklı hanımlar ve ya düğünü nişanı yaklaşan kadınlardır diye düşünüyoruz. Tabi bir de düğünde hediyelik altın almayı düşünen anne – baba – kayınpeder – kayınvalide dörtlüsünü de esgeçmemek lazım..Yani hanımlar, kıyıda köşede bir miktar paranız varsa çok karlı bir birikim olan ve aynı zamanda bileklerinizde büyük bir asalet ve zarafet içinde taşıyabileceğiniz altın bileziklerle birikim yapabilirsiniz. Yani yastık altı değil de, bileklerinizde süs misali oluyor. Düğünü günden güne yaklaşan genç kızlar.. Sizler için de en trend yeni modeller, çok şık 2015’nin trendi altın bilezik modellerini seçtik. Bilassa kelepçe bilezik modasına uymanızı tavsiye ederiz ki, genç giyim tarzına, modern ve şık giyimlere çok yakışan modellerdir, kelepçe bilezikler. 2015

Resimlerin Büyük Boyutları İçin Küçük Resimlere Tıklayınız.

 

Başta bahsettiğiz gibi anne – baba – kayınvalide- kayınpeder hediyelik konusuna gelince, biraz paraya kıymanız lazım sevgili büyükler. Muhtemelen düğün üzeri basbaya masrafınız oldu, bir o kadarda borca girdiniz fakat kızınızın ya da gelininizin kolunda sizden bir anı bir ömürlük son moda bir altın bilezik taşımasını istemez misiniz? Tüm bu durumlardan dolayı altın arayışı içinde olan, yeni model son moda altın bilezikler hakkında fikir sahibi olmak amacıyla araştırmalar yapan herkese söylüyoruz ki, bilassa altında bilezik her zaman karlıdır. Para biriktirmek ise, en karlı şekilde bir yatırım süs ise sonuna kadar süs.. Bu sayfadaki amacımız, yaz aylarına da girip, düğün dernek işleri başlamışken, epey miktar para yatırıpmuhtemelen çok uzun süre saklayacağınız ve özelikle kullanacağınız altın bilezik alımında hata yapmamanız. Her ne kadar tek burma, çift burma gibi eskilerden gelen modeller halen var olup, halen geçerliliği olsa da siz modaya uyun ve yepyeni mega bilezik modellerinden, harika altın kelepçe bileziklerden, atlın Trabzon burma ve hasır setlerinden yararlanın derim..

BENZER YAZILARYORUMLAR

  • Yazan : yasemena | Ağustos 13th, 2012 // 16:44

    benim punk zamanlarimda benimle birlikte duvarlara stencil yapip, 2 sene sonra evlenip koluna altın burma bilezik takan arkadaşım da var:)))

  • Yazan : zerdali | Ağustos 13th, 2012 // 16:50

    Benim punk zamanlarimda benimle birlikte duvarlara stencil yapip, 2 sene sonra evlenip koluna altın burma bilezik takan arkadaşım da var.

Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.