Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

Atasay takı modelleri 2015

Atasay takı modelleri

TAKI /


Takı denilince bayanların birçoğunun dikkatini çeker. Kadınlara kendilerini özel hissettiren ve birbirinden değişik ve şık tasarımları yapan bir çok altın firmaları bulunmakta. Bunlardan biri olan ATASAY altın takı firmasıdır. Kadınlarlar doğduklarından itibaren çocukluk gençlik ve yaşlılık dönemlerine kadar takı takıp takıştırmayı severler. Bilassa taktıkları takılar değerli taşlarla yada yakut zümrütlerde bezeli hanımların ruhun okşuyacak güzellikte ise o takıyı kullanmaktan bir haylı zevk alırlar ve her zevke uygun tasarlanmış takı modellerini sizler için hazırladık.

Resimlerin Büyük Boyutları İçin Küçük Resimlere Tıklayınız.

 

Bu sektörde hem dünyada hemde ülkemizde isim yapmış olan Atasay altın firmasını tercih ettik. Siz hanımlar için birbirinden güzel,farklı ve şık tasarımları internet sitemizde beğenilerinize sunuyoruz. Çok şık bilezikler, bağlılığı simgeleyen çift alyans modelleri, bileklik, zarif kolyeler, şık ve naif küpeler atasay mağazalarında siz değerli hanımları beklemkte, hanımlarına süpriz yapmak isteyen beyler, ne duruyorsunuz Atasayın 2015-2015 yeni sezon takı tasarımlarını görmeden hediye seçimine kara vermeyin. Tek taşları hiç bu kadar değişik tasarımları ile görmemiştiniz. Yaprak desenli tek taş modelleri, farklı tasarlanmış tek taşlar, zümrütlü ya da yakutlu tek taş modelleri 2015 yeni sezonunda isminden söz ettireceğe benziyor. 2015-2015 yılında esen hürrem sultan yüzüğünü rüzgarı geride bırakacak kadar güzel bir okadarda çağdaş eskiyi yansıtan yüzük modelleri sizleri atasay mağazalarında beklemekte. Yanlızca yüzüklerle kalmıyor atasay her tasarımı ve modeli ile 2015-2015 sezonunda esen rüzgarı geride bırakıp bambaşka bir rüzgar estireceğe benziyor. Örnek olarak sayılar(rakamlar) ile tasarlanmış kolye modelleri 2015 sezonunda en çok gençlerin beğenisini toplayacak kadar güzel ve başarılı. Atasay altın ve takı modellerini incelemek için sitemizde ve atasay mağazalarında sizleri bekliyoruz…YORUMLAR

 • Yazan : sinemtaylan | Ağustos 14th, 2012 // 19:51

  İlahi aşkın simgesi olan ve hattat ustaların marifetlerini gösterdiği vav harfli koleyler 21 Ağustos’a kadar Atasay’da!

 • Yazan : zeynp.solak | Ağustos 14th, 2012 // 19:52

  sevgili atasay her ne alırsanız vav kolyesi hediye ediyoruz diye bi reklamın var bi çeyrek alsam bana vav kolyesi versenız..

 • Yazan : pitos | Ağustos 14th, 2012 // 19:52

  sevgili atasay her ne alırsanız vav kolyesi hediye ediyoruz diye bi reklamın var bi çeyrek alsam bana vav kolyesi versenız..

 • Yazan : tubademirtas | Ağustos 14th, 2012 // 19:52

  atasay kolyemin tasını dusuren kızı elime geçirmiyim ozurlu ya.

 • Yazan : sevil_88 | Ağustos 14th, 2012 // 19:52

  Atasay kampanya yapmış laleli vav kolyesi verdiler şaşırdım..

Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.